Biz Kimiz?

Kurumsal

CANAN

YAPI

YAKINDAN TANIYIN

Geleceği inşa ediyoruz.

Yaşamınıza sanat katın, hayallerinizi kreatif yapılarla gerçekleştirin.

Hakkımızda

Türkiye’ de inşaat sektörü, son yıllarda ekonominin lokomotifi olarak büyüyor ve bağlantılı olarak yüzden fazla iş kolunu da doğrudan etkiliyor. Cumhuriyet döneminde inşaat her zaman önemini korudu ancak son elli yıla baktığımızda gerek mimari açıdan gerekse yapı kalitesi olarak, sıradan yapılar dışında kayda değer çok az sayıda yapı üretildiğini görüyoruz. İnşaat firmalarının rekabeti, mimari tasarımda ve yapı kalitesinde kaliteyi yükseltiyor, şehirlerimizin gelecekte modern Avrupa şehirleriyle boy ölçüşecek düzeye gelmeleri için bir umut ışığı oluyor.

2005 yılı sonunda, inşaat sektörünün bu yükselen kalite rekabeti içinde biz de yer almak istedik ve Canan Yapı’yı kurduk. Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer almayı başaran Canan Kozmetik’ ten sonra Canan Yapı’nın da üreteceği hizmet ve kalite ile Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almasını hedefliyoruz.

Canan Yapı 2007 yılında ilk önemli projesi olan Canan Residence’ı hayata geçidi. Son yıllarda İstanbul’ da yapılan büyük projelerle yarışacak niteliklere sahip olan Canan Residence Şerifali bölgesinde, 12.600 m2 arasa üzerinde inşa edilen üç ayrı bloktan ve toplam 269 daire ile bir süpermarketten oluşuyor. Teknik şartnameyle sözleşmeye eklenen yaşam alanları, tüm fonksiyonları en yetkin seviyede yerine getirmek için, gerekli büyüklük ve kalitede tasarlanıp inşa edilmiştir. Yine bu şartnamenin bir parçası olan “Residence” hizmetleri de tüm boyutlarıyla hayata geçirilmiş ve hedeflenen kaliteye ulaşması sağlanmıştır.

Canan Yapı bu projeyi kendi adından yola çıkarak Canan Residence olarak adlandırırken, projeye verdiği önemi ve Canan Residence gelecekteki Canan Yapı projelerine referans oluşturacağını düşündü. Sonrasında hayata geçirdiği Canan Business Ataşehir ve Canan Suadiye projeleriyle de ayrıcalıklı yaşam alanları üretmeye devam etmiştir. Canan Yapı projelerinden gayrimenkul edinenler, zaman içinde değer kazanacak ayrıcalıklı ve güvenli yapılarda mülk sahibi olmanın huzurunu yaşayacaklar. Biz, kendi ismimizi verdiğimiz projelerimizle sizleri mükemmel, sorunsuz ve huzurlu bir yapının sahibi kılacağız. Bize güvenin, Canan Yapı’nın güveninize layık olacağından kuşkunuz olmasın.
Necati Akyazıcı
İnşaat Mühendisi
Canan Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Misyon

Vizyon

Gayrimenkul yatırımları, kişi ve kurumlar için zor karar verilen en pahalı yatırımlardır. Hayatının en büyük ve en değerli yatırımına para yatıran kişi, karşılığında alacağı ürün ve hizmet kalitesinde seçici ve araştırmacı olmakta son derece haklıdır. Canan Yapı’ nın misyonu, gayrimenkul yatırımı yapan müşterisine parasının tam karşılığı olan mimari tasarımı ve kaliteyi, kusursuz mükemmel yapıları, zamanında sunmak olacaktır. Canan Yapı, çalışanlarından müşterilerine, malzeme ve hizmet satın aldığı tedarikçilerden tüm topluma ulaşan geniş bir çerçevede, saygılı ve dürüst olmayı, vaatlerinin arkasında durmayı ve bu değerleriyle çok yakın bir gelecekte Türkiye’ in en yakın bölgemizin önde gelen yapı üreticileri arasında yer almayı hedefleyen bir vizyona sahiptir.

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

CANAN YAPI ÜRETİMİ A.Ş.
Tic.Sicil No571676
AdresKüçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sok. No:4 D:9 Ataşehir / İstanbul
Yönetim Kurulu BaşkanıNecati AKYAZICI
Yönetim Kurulu ÜyeleriFatma Akyazıcı-Fatih Akyazıcı-Canan Akyazıcı
Sermayesi12.000.000-TL